Manisa Tank Isıtma

Elektrikli Tank Isıtma

Manisa Elektrikli Tank Isıtma

Manisa Tank Isıtma, Manisa bölgesinde bulunan tanklarda yüksek miktarlarda hassas maddelerin depolandığını göz önünde bulundurursak, bu tip depolarda istenilen sıcaklığın, tüm sene boyunca Manisa hava koşullarından bağımsız olarak sağlanması elzemdir. Manisa Tankları için en esnek ve verimli çözüm, DEVI elektrikli ısıtma kablolarıdır.
Uzun süredir endüstrinin ve boruların güvenliği için ısıtma sistemleri sunmaktayız. Donmadan koruma sistemleri; benzin, petrol veya yangın suyu tankları gibi tarım ve endüstriyel sektörlerde kullanılan çeşitli borular, tanklar ve depolar için kullanılabilir.

Maddelerin içerideki kolay akışkanlık sağlamak için, sıcaklığın gereken seviyenin altına düşmesini engellemek amacıyla boruların ve tankların donmaya karşı korunması gerekebilir. Tanktaki katı atıklar, pıhtılaşma veya donma hasarı ile ilgili problemlerin engellenmesi amacıyla sıcaklığın belirli bir minimum seviyesinin altına inmesinin engellenmesi de önemlidir.

Manisa Tank Isıtma

Sıcaklığın sabit tutulması gerekiyorsa, tank yalıtımlı olsa bile düşük sıcaklıkların veya buzun yarattığı riskin önüne geçilmesi için yalıtımdan kaynaklanan ısı kayıpları kompanse edilmelidir. Bu işlem DEVI ısıtma kablolarının borulara ve tanklara eklenmesi ile gerçekleştirilebilir.

Tank ısı koruma özellikle zeytinyağı tanklarında ağırlık olarak tercih edilmektedir. Zeytinyağının ürün kalitesinin soğuk ortamlarda bozulmaması için tankın dış yüzeyine ürünle temassız bir şekilde ısıtma sistemini yapabilmekteyiz.

Sizin de zeytinyağı veya başka bir ürün tankınız var ise gerekli bilgilerle birlikte bize iletirseniz uygun sistem seçimi ve fiyatlandırmasını yaparız.

Her ürüne göre ( istenen sıcaklık farklı olmaktadır ) ayrı bir sistem seçmekteyiz.

Ayrıca ısıtılacak tankın bulunduğu yer Manisa meteorolojik şartlarda seçilen ürünleri değiştirmektedir.

Tank Isı Koruma Hesabı İçin :

1. Tankın bulunduğu il – ilçe
2. Kapalı veya açık alan
3. Tankın boyutları
4. Ürün adı ( Zeytinyağı tankı veya diğer ürünler )
5. İstenen minimum , maksimum sıcaklıklar
6. Isıtma sistemi üzerine yapılacak izolasyon cinsi ve kalınlığı bilgilerine ihtiyacımız vardır.

Tank Isıtma Kabloları

DEVIreg™ zemin sensörlü elektronik termostatlar, döşemeden ısıtma sisteminizin hassas kontrolünü sağlar. Zemin her zaman sıcacık tutulacaktır. Aynı zamanda zemin yapısına zarar verme riski oluşturabilecek yüksek sıcaklıklara ulaşılması engellenecektir. Böylece sıcaklık her zaman zemin üreticisi tarafından belirlenen maksimum sıcaklık seviyesi doğrultusunda olacaktır.

Folyolu Tank Isıtıcı

Folyo şeklinde 1 mm den daha ince bir ısıtıcıdır. Pratik bir ürün olup daha amatör uygulamalarda tercih edilir.

Tank Isıtma Termostatları

DEVIreg™ zemin sensörlü elektronik termostatlar, Tank ısıtma sisteminizin hassas kontrolünü sağlar. Tank yüzeyini her zaman istenen sıcaklıkta tutulacaktır. Aynı zamanda ürüne zarar verme riski oluşturabilecek yüksek sıcaklıklara ulaşılması engellenecektir. Böylece sıcaklık her zaman kullanıcı tarafından belirlenen maksimum sıcaklık seviyesi doğrultusunda olacaktır.

Tank Isı Koruma İzolasyonu
Yüksek esnekliği ve dayanımı sayesinde büyük borular, kanallar ve tanklar gibi geniş yüzeyli endüstriyel ekipmanların yalıtımında kolaylıkla uygulanabilir. Farklı kaplama seçenekleriyle birlikte sunulan elastomerik kauçuk köpüğü levhalar ideal bir ısı yalıtımı sağlar ve yoğuşma problemini ortadan kaldırır.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Öncelikle hangi tip tank ısıtması yapılacağı bilgisi ve ısıtma yapılacak tank içeriği tankın hacim ölçüleri ve kaç derecede muhafaza edilmesi gerektiği bilgileri bizimle paylaşmanız gerekmekte.

Teslim süresi :
İstenilen ısıtma çözümü en ideal ürün tercihi konusunda uzman mühendislerimiz tarafından yapıldıktan sonra ürün hazırlanarak en kısa sürede size gönderi yapılacaktır. İstenmesi durumunda uygulama hizmeti de verilecektir.

Elektrikli Tank Isıtma Satış Bölgeleri

Elektrikli Tank Isıtma hizmet bölgelerine ulaşmak için tıklayın.

Elektrikli Tank Isıtma

Elektrikli Elektrikli Tank Isıtma hizmet bölgeleri mobil site.

Bize Ulaşın

Hafta içi : 08:30 – 18:00
Cumartesi : 08:30 – 13:00
Pazar : Kapalı

Mesai saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri dışında e-posta ile bilgi isteyebilirsiniz.

Santral  : 0 (232) 458 32 52
Faks       : 0 (232) 458 32 54
Gsm       : 0 (533) 629 59 69  ( Whatsapp )
E-posta : bilgi@konerji.com

Kozaklı Tank Isıtma

Kozaklı Elektrikli Tank Isıtma Kozaklı Tank Isıtma, Kozaklı bölgesinde bulunan tanklarda yüksek...

Ürgüp Tank Isıtma

Ürgüp Elektrikli Tank Isıtma Ürgüp Tank Isıtma, Ürgüp bölgesinde bulunan tanklarda yüksek...

Yenişehir Tank Isıtma

Yenişehir Elektrikli Tank Isıtma Yenişehir Tank Isıtma, Yenişehir bölgesinde bulunan tanklarda...