Küçükçekmece İstambul Elektrikli Yerden Isıtma

Elektrikli Yerden Isıtma

İstambul ili Küçükçekmece ilçesinde Elektrikli Yerden Isıtma yaşam kalitesini öne çıkaran sistemler her daim kullanıcılardan büyük ilgi görüyor. Küçükçekmece İstambul Yerden ısıtma sistemleri çok uzun yıllardan bu yana her daim varlığını sürdürmesi, bunun en önemli işareti. Küçükçekmece Yerden ısıtma sistemleri bu durumu büyük oranda, teknoloji ile beraber değişip dönüşebilmesine borçlu. Küçükçekmece İstambul Yerden ısıtma sistemleri uygun maliyetlerin yanında sunduğu konforla da uzun ömürlü kullanım garantisi sunuyor. Küçükçekmece Yerden ısıtma sistemlerinin başarılı sonuçlar vermesi için profesyonel saha ekipleri ile işbirliği yapmak önemlidir. Bugün sadece Türkiye’de değil tüm dünyada enerji giderlerinde ısınma konusunun önemli bir paya sahip olduğunu görüyoruz. Bu nedenle insanlar fiyat/performans açısından iyi sonuçlar yakalayabilecekleri sistemlere yöneliyor. Küçükçekmece İstambul Yerden Isıtma Sistemlerine olan ilgiyi bu bağlamda değerlendirebiliriz.

Küçükçekmece İstambul Enerji kaynaklarının tükenme noktasına geldiği günümüze teknolojinin verimlilik yönünde faaliyet göstermesi büyük önem taşıyor. Küçükçekmece, İstambul Yerden ısıtma sistemlerinde düşük kaynaklarla yüksek performans verilerine ulaşmak mümkün hale geliyor. Yerden ısıtma sistemlerinde sulu yerden ısıtma ve elektrikli yerden ısıtma sistemleri öne çıkıyor. İnternet üzerinden, kullanıcı deneyimlerini önemli ölçüde yansıtan elektrikli yerden ısıtma yorumları incelendiğinde sistemin ne denli memnuniyet yarattığı görülebilir. Küçükçekmece Elektrikli yerden ısıtma sistemleri oldukça güvenlidir. Küçükçekmece, İstambul de bulunan evinizin inşaat aşamasında zemin altına kurulan sistem, uzun yıllar kullanmak mümkündür. Sistemle alakalı detaylara daha yakından göz atalım.

Hizmetlerimiz

Kablolu Yerden Isıtma, Borulu Yerden Isıtma, Elektrikli Yerden Isıtma, Sulu Yerden Isıtma

Elektrikli Yerden Isıtma

Elektrikli Yerden Isıtma hizmet bölgelerine ulaşmak için tıklayın.

Bize Ulaşın

Hafta içi : 08:30 – 18:00
Cumartesi : 08:30 – 13:00
Pazar : Kapalı

Mesai saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri dışında e-posta ile bilgi isteyebilirsiniz.

Santral  : 0 (232) 458 32 52
Faks       : 0 (232) 458 32 54
Gsm       : 0 (533) 629 59 69  ( Whatsapp )
E-posta : bilgi@konerji.com

Elektrikli Yerden Isıtma Nedir?

Elektrikli yerden ısıtma; herhangi bir elektrikli yerden ısıtma kablosu veya rezistans kablolarından yararlanılmak koşuluyla zemine uygulanan yerden ısıtma türüne denir. Elektrik enerjisinin ısı enerjisine dönüştürüldüğü sistem, maksimum verimlilik sağlar.

Elektrikli Yerden Isıtmada Hangi Malzemeler Oluşturur?

Elektrikli yerden ısınma teknolojilerinde ana bileşen olarak ince ısıtma kablolarını gösterebiliriz. Bunlar ortalama 5-6 mm civarında olan, hassas kablolardır. Montajın daha kolay olması açısından fabrikasyon olan soğuk uçlara başvurulabilir. Bunlar ısıtıcı şilteler olarak bilinir ve farklı güçlerde hazırlanabilir.

Zemine ana bileşenler uygulandıktan sonra, termostat, sensör gibi yukarıda kalan ve görünür olan materyaller dahil olur. Sistem büyük ölçüde zeminin altında yer alacağı için dekorasyon açısından size engel olan hiçbir şey olmaz. Aynı zamanda görünen kablolarla kötü bir görüntünün oluşması engellenir.

Elektrikli Yerden Isıtma Nerelerde Kullanılır?

Yerden ısıtma sistemleri arasında her zaman rağbet gören elektrikli ya da bir başka ifadeyle kablolu ısıtma uygulamaları, günümüzde pek çok mekanda rahatlıkla tercih edilebilir. Bu konudaki çeşitlilik zaten sistemin ne denli uygulanabilir olduğu gerçeğini ortaya koyuyor. Konutlarda, hastane, okul gibi büyük binalarda, iş hanlarında, rezidanslarda, hamamlarda, kış bahçelerinde, yüzme havuzlarında tercih edilebilir.

Elektrikli Yerden Isıtma Maliyeti

Sistemi yaşam alanları için kurmayı planlayan kişiler ilk olarak “Elektrikli yerden ısıtma ne kadar yakar?” sorusu üzerine kafa yoruyor. Elektrikli yerden ısıtma sistemleri fiyatları konusunda sabit veriler sunmak pek olası değildir. Çünkü bu sistemde fiyatı etkileyen pek çok değişken söz konusudur. Genel olarak elektrikli yerden ısıtma maliyet açısından kullanıcıların bütçelerini zorlamaz. En azından kurulum aşamasında yapılan harcamalar, uzun vadede tasarruf çözümleri olarak geri döner.

Elektrikli Yerden Isıtma Kullanım Alanları

  • Konut (Daire, Villa) ,Okul, Hastane, Cami, Toplu konutlar (Kooperatif), Türk hamamı, Yüzme havuzları, Kış bahçeleri, Seralar, Hava alanlarında,
  • Her türlü yol, rampa, garaj girişi, otoyol ve köprülerin açık alanlarında yolun tümüne veya kısmı olarak kar ve buz eritme amaçlı,
  • Çatı ve saçaklarda buz sarkıtlarının oluşmasını önleme yanında saçaklardaki ve çatıda karın birikmesini önlemek amaçlı,
  • Su, yangın gibi borularının donmasını önlemek amacı ile,
  • Uydu veya antenlerin üzerinde oluşacak buzlanmayı veya birikecek karı önlemek amacı ile,
  • İnşaatlarda beton kurutma veya sertleştirme amaçlı,
  • Yaya yolları veya merdivenlerde kar ve buz oluşumunu önlemek amaçlı,
  • Fabrika ve imalatlarda büyük tankların ısıtılmasında kullanılabilir.

Ürgüp Tank Isıtma

Ürgüp Elektrikli Tank Isıtma Ürgüp Tank Isıtma, Ürgüp bölgesinde bulunan tanklarda yüksek...

Kozaklı Tank Isıtma

Kozaklı Elektrikli Tank Isıtma Kozaklı Tank Isıtma, Kozaklı bölgesinde bulunan tanklarda yüksek...

Yenişehir Tank Isıtma

Yenişehir Elektrikli Tank Isıtma Yenişehir Tank Isıtma, Yenişehir bölgesinde bulunan tanklarda...