Elazığ Banyo Isıtma, Yerden Isıtma

Banyo Isıtma

Elazığ ilinde bulunan evimizde ıslak zemin olarak bilinen banyolarımız özellikle kış aylarında sıcaklığı en çok hissetmek istediğimiz alanların başında gelmektedir. Radyatör veya havlupan bulunsa dahi seramik zeminlere çıplak ayak ile bastığınızda hissedeceğiniz konfor iyi ki elektrikli yerden banyo ısıtma yaptırdık diyeceksiniz. Özellikle son yıllarda banyo zemin ve duş alma alanları içine, oturma alanına da elektrikli kablolu ısıtma yapılmaktadır. Elazığ da yaşıyorsanız Mimarınız ve bu sistemi kullanan bir arkadaşınız elektrikli yerden ısıtma sistemini banyosunda kullanmaktan çok memnun olduğunu sizinle paylaşacaktır.

Elazığ Banyo Isıtmada Neden Elektrikli Yerden Isıtma?

Elazığ Elektrikli Banyo Döşemeden Isıtma Sistemi, sulu yerden ısıtma sistemi ve diğer ısıtma sistemlerine göre kurulumu daha kolay ve maliyeti ucuzdur.
Kapalı alanların elektrikle döşemeden ısıtma uygulaması , ekonomik, modern, güvenli ve tam kontrol edilebilir olma gibi özellikleri sayesinde konvensiyonel ısıtma sistemleri ile karşılaştırıldığında ciddi avantajlar sunmaktadır.

Banyolar ıslak hacimler olduğundan hem kurutma hem de ısıtma için elektrikli-kablolu zeminden ısıtma uygulaması son derece konforludur. Sistem tadilatta yada yeni yapım aşamasında uygulanır.

Elazığ Yerden ısıtma komponentleri ve çözümleri için geniş bir yelpaze sunmaktadır. Kontrol sistemleri optimum konforu ve enerji tasarrufunu sağlamaktadır. Kontrol sistemleri kablolu elektronik kontrolü ve kablosuz kontrolü kapsamaktadır.

Ev Sahipleri İçin

Elazığ ilinde yeni bir ev inşa ettiriyorsanız, mutfak veya banyonuzda yenilemeye gitmeye karar verdiyseniz, evinizde radyatörler görmek istemiyorsanız, her türlü döşeme ve zemin tipinde yüksek kaliteli ürünlerimizle en verimli şekilde evinizi ısıtmayı garanti ediyoruz.

Danimarka’nın sunduğu ısıtma sistemi
Elazığ Banyo Isıtma çözümlerinde dünya markası DEVI Elektrikli Döşemeden Isıtma sisteminin bileşenleri olan ısıtma kablosu, termostat ve sensörleri danimarka kaynaklıdır. Tüm bileşenler Danimarka, Fransa ve Polonya’da bulunan DEVI fabrikalarında üretilmektedir.

Çabuk Devreye Girme

Elazığ ilinde hava koşulları çok değişken ve önceden tahmin edilen gibi olamayabilir. Belki o günün soğuk bir gün olacağını hissedip ısıtma sistemini devreye alabilirsiniz, fakat bu soğuk hava ertesi güne kadar sürmeyebilir ve hava ısınmış olabilir. Ve ertesi gün daha sıcak bir gün ve siz sisteminizi çalıştırmak zorunda değilsiniz, bu sayede hem mutlu kalırsınız hemde paranız cebinizde kalır.

Elazığ Elektrikle Döşemeden Isıtma Sistemi ,değişken hava koşullarında çok iyi çalışmaktadır. Ani hava değişimlerinde sistemin devreye girip çıkması çok kısa bir zaman almakta ve ortam sürekli sizin istediğiniz sıcaklıkta olacaktır.

Çünkü Devimat Isıtma Kabloları ve ısıtma şilteleri döşemenin hemen altında olduğu için, sistem devreye girdiğinde ortam içerinin sıcaklığını hemen istenilen düzeye getirir.

DEVI Sistemi, DEVI termostatları ile kontrol edilir. Bu sayede sistemi kontrol etmek hem çok kolay hem de enerji sarfiyatı önlenir ve sonuç olarak paranız cebinizde kalır.

Hızlı reaksiyon gösteren ısıtma sistemi

Sulu sistem ile karşılaştırıldığı taktirde DEVI yüzeye daha yakın döşenmektedir. Isı, böylelikle gecikme olmaksızın kablolardan yüzeye doğru transfer edilecektir. Ayrıca termostatın üzerinde bulunan oda sensörü sayesinde taban sıcaklığı kontrol edilirken oda sıcaklığı da konfor seviyesini aşmaksızın mükemmel şekilde kontrol edilecektir.

Neden DEVI Elektrikli Döşemeden Isıtma ?

DEVI Elektrikli Yerden Isıtma Sisteminin kurulum maliyeti ;sulu sistem ve radyatörlü sistem ve diğer ısıtma sistemleri ile karşılaştırıldığında çok daha ucuzdur.Elektrikli döşemeden ısıtma sistemi binaya gelen elektrik enerjisi ile çalışır ve diğer sistemler gibi harici bir yer kaplayan ve aynı zamanda tehlike ibraz eden; boru, gaz tankı, yağ tankı, pompa vb gibi ekipmanlar içermez.

Evinizin en efektif ve ekonomik ısıtmasını sağlayacak sistem elektrikli döşemeden ısıtmadır. Bu sayede fazladan enerji sarfiyatı olmadan ortamda konfor sıcaklığını sağlayabilirsiniz.

Devireg zaman ayarlı akıllı termostatlar sayesinde enerji sarfiyatı olmadan konfor sıcaklığı sağlanır.

Elektrikli Isıtma
Devi

Dünya Çapında Servis ve Destek

Dünyadaki en büyük elektrikli döşemeden ısıtma sistemi üreticisi olan DEVI, Norveç’ten Yeni Zelanda’ya, Çin’den Kanada’ya kadar gelişmiş global bir satış şirketi vesatış ofisi ağına sahiptir.

Her DEVI ofisinde, sistem kurulumunuza veya kullanımınıza yardım edebilecek yeterlilikte uzman eleman bulunmaktadır.

Garanti Süreleri
Termostatlar, kontrol sistemleri ve yazılım 2 yıl.
Self-limiting kablolarda 5 yıl.
Deviflex ısıtma kablolarında 20 yıl.

Piyasadaki en iyi garanti süresi
Devi’nin her ülkede uyguladığı garanti süresi aynıdır.

Hizmetlerimiz

Kablolu Yerden Isıtma, Borulu Yerden Isıtma, Elektrikli Yerden Isıtma, Sulu Yerden Isıtma

Elektrikli Banyo Isıtma

Elektrikli Banyo Isıtma hizmet bölgelerine ulaşmak için tıklayın.

Bize Ulaşın

Hafta içi : 08:30 – 18:00
Cumartesi : 08:30 – 13:00
Pazar : Kapalı

Mesai saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri dışında e-posta ile bilgi isteyebilirsiniz.

Santral  : 0 (232) 458 32 52
Faks       : 0 (232) 458 32 54
Gsm       : 0 (533) 629 59 69  ( Whatsapp )
E-posta : bilgi@konerji.com

Banyo Isıtmada hangi bölgeler ısıtılır ?

Banyo uygulamalarında gerek kendi kültürü gerek kullanım kolaylığı sebebiyle genel olarak zemin tüm yüzeyi ısıtılır. Bahsedilen alan döşeme altından yapılan ısıtıcı uygulaması arzu edilen banyo sıcaklıklarına kısa sürede ulaşılması ve eşsiz bir konfor deneyimi için oldukça zahmetsiz, hızlı ve ekonomik ideal bir çözümdür.

Banyo Isıtma Isınma Maliyetini düşürür mü?

Yaşam alanınıza özel yapılan banyoların ebatları ne olursa olsun özellikle sorunsuz çalışması ve bakım istememesi nedeniyle tercih edilmektedir. Bununla beraber kullanılan enerjinin elektrik olması tüketim açısından da sistem hakkında soru işaretleri yaratabilmektedir. Elektrikli banyo ısıtma sistemleri esnek yapıda ısıtma sistemleridir.

Banyo istenilen sıcaklıklara ulaşması için gereken zamanı belli oranda kısaltabilir yada daha uzun sürede ekonomik kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Enerjinin verildiği anda 2 saatte kullanıma hazır gelmesi yada sistemin hiç kapanmadan sezon boyunca açık kalarak aynı sıcaklığı korumasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında akıllı termostatlar ile işletmenin kullanım yoğunluğu ve çalışma saatlerine göre sistemi programlayarak otomatik olarak kullanım alışkanlıklarınıza göre çalışmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bu esnek çalışma koşulları elektrikli hamam ısıtma sistemlerine benzersiz kullanım rahatlığı getirmenin yanında ısınma maliyetlerinde de düşüş sağlamaktadır.

Sistemi ekonomik kullanım için programlamak, enerjiyi doğru kullanmak işletme maliyetlerinde alternatif ısıtma sistemlerine göre avantajlı tüketim değerlerini beraberinde getirir. Banyo ısıtma sistemleri sürekli bakım istememesi ve geniş alanlara sahip banyolar alternatif ısıtma yöntemleri ile aşırı yakacak kullanımı gerekmesi sebebiyle maliyetleri diğer yöntemlere kıyasla çok düşük olmaktadır. Döşenen sistemin uygulandığı sırada yalıtımın da yapılması ve kullanıma başlanılmasıyla hem ısınma maliyetini düşürmekte hem de alternatiflerine göre sağladığı ekonomi ile kendi maliyetini amorti etmektedir.

Banyo Isıtma Sistemi Bakım Gerektirir mi ?

Elektrikli Banyo Isıtma sistemler uygulandıkları yapının / zeminin ömrü ile eşdeğer kullanım süreleri sunarlar. Montaj yapılan zemin değişmediği sürece banyo alttan ısıtma sisteminde kullanılan ve döşeme altında kalan ısıtıcı kablolar bozulmaz, deforme olmaz, yıpranmaz, fonksiyonlarını kaybetmez, mükemmel olarak çalışmaya devam ederler.

Arıza Olması Durumunda Ne Yapılır?

Profesyonel ekiplerce uygulanmış bir banyo ısıtıcı sistem genellikle arıza vermemektedir. ancak olası arıza durumunda teknolojik makinalar ile arıza tespit çalışması yapılmakta ve en kısa sürede problem giderilmektedir. Banyo ısıtma sistemlerinde ısıtıcı kablolar yada önceden ölçüye uygun hazırlanmış ısıtıcı şilteler; ısıtma yapılacak yüzeyin tamamına döşenmektedir. Kabloda olabilecek her hangi bir arıza sadece kendi bölgesinde arızaya sebebiyet verecektir. Sistem çalışmaya devam edecek olup sadece müdahale edilecek alan soğuk kalacaktır.
Banyo ısıtma sistemimiz işletmelerin ihtiyaçları düşünülerek kesintisiz hizmet vermek üzerine tasarlanmaktadır.