Çatalca Ayna Isıtma ve Banyo Ayna Buğu Önleme

Ayna Isıtma

Çatalca Ayna Isıtma, İstambul ili Çatalca ilçesinde bulunan banyo aynalarında buğu önleme ve banyo ayna ömrünü uzatmak için ayna ısıtma çözümü sunmaktayız. Banyodaki ayna ısıtma sistemi, banyo veya duş aldıktan sonra ayna yüzeyinin sıcak buharlardan arındırılmasını sağlayan oldukça yeni bir buluş. Çatalca Isıtmalı banyo aynaları, oda sıcaklığı ve nem seviyesinden bağımsız olarak buğulanmayı ve lekelenmeyi önler. Böyle bir cihaz, sakinler için ek konfor yaratır, ısıtma, damla oluşumunu ve ardından lekelerin oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Estetik özelliklerinin yanı sıra ısıtma, ayna elemanlarının yüzeyini yüksek nemin zararlı etkilerinden korur.

İstambul ili Çatalca ilçesinde bulunan ev banyo aynası, otel odası banyo aynası veya istediğiniz banyo aynasına ısıtma çözümü uygulanabilir. Bir banyo tasarımı seçerken tüm iç detayların kendilerine uzun yıllar hizmet etmesini beklerler. Kuşkusuz bu, herhangi bir banyonun vazgeçilmez bir özelliği için de geçerli olan en görsel ürün bir aynadır.
Bununla birlikte, genellikle aynanın arka yüzeyinin agresif bir ortamın etkisi altında özelliklerini kaybetmesi olur – sıcaklık ve nemdeki sürekli değişiklikler ayna ömrünü azaltır ve ayna niteliğini bozmaktadır.

Çatalca Ayna Isıtma Sistemi Nasıl Düzenlenir?
Şık ve orijinal aynalar farklı üreticiler tarafından üretilmektedir. Ürünün ön kısmı, arka tarafında ısıtma elemanları bulunan temperli cam ile temsil edilmektedir. Çatalca Isıtma sistemi şebekeden beslenirken elektrik tüketimi oldukça ekonomiktir.

Çalışma sırasında, arka panel soğuk kalırken, ısıtma elemanı aynanın yansıtıcı yüzeyine etki eder. Kurulum sırasında ayna ısıtma sistemini banyodaki ışık anahtarıyla birleştirmek daha uygundur. Isıtma sıcaklığı 40C°’ye ulaşır. Ayna Isıtıcı, ışığın banyoya dahil edilmesiyle aynı anda çalışmaya başlar.

Aynaları ısıtmak için çeşitli ısıtma elemanları kullanılır :

 • Isıtma Kabloları
 • Karbon Isıtma Filmi

Ayna Isıtma / Ayna Buğu Önleme Kullanım Alanları;

 • İstambul ili Çatalca ilçesindeki Otel Banyo Aynaları
 • İstambul ili Çatalca ilçesindeki Hamam ve spa aynaları
 • İstambul ili Çatalca ilçesindeki Berber – Kuaför aynaları
 • İstambul ili Çatalca ilçesindeki Özel Konut ve Villalar
 • İstambul ili Çatalca ilçesindeki Banyo aynası ve Banyo Mobilyası Üretici Firmaları

Buğu önleyiciler kablolu-şilteli ve folyolu olmak üzere 2 ayrı ürün grubu şeklinde imal edilmektedir.
Kablolu- şilteli ürünlerimiz Danimarka’ dan ithal edilmektedir. Karbon ürünlerimiz Güney Kore imalatı olup ölçülü kesim , kablolama ve sonlandırma firmamızca yapılır.

Isıtmalı Aynaların Faydaları;

 • Küçük banyolarda bile aynanın buğulanmasını önler;
 • Duş aldıktan sonra ayna temiz ve berrak kalır;
 • Kurulum kolaylığı;
 • Düşük maliyetli;
 • Isıtma yeni ve eski bir aynaya monte edilebilir;
 • Operasyon sırasında minimum finansal maliyetler;
 • Isıtma elemanları normal bir ev güç kaynağına bağlanır;
 • Güvenlik;
 • Ek bakım gerektirmez;
 • Banyo ve mutfak için idealdir.

Isıtmalı ayna uygun bir şeydir ve rahatlığa değer veriyorsanız, kendiniz için doğru seçeneği seçtiğinizden emin olun. Bu tip aynaların montajı için sadece uzmanlarla iletişime geçin .

Neden DEVI Elektrikli Döşemeden Isıtma ?

DEVI Elektrikli Yerden Isıtma Sisteminin kurulum maliyeti ;sulu sistem ve radyatörlü sistem ve diğer ısıtma sistemleri ile karşılaştırıldığında çok daha ucuzdur.Elektrikli döşemeden ısıtma sistemi binaya gelen elektrik enerjisi ile çalışır ve diğer sistemler gibi harici bir yer kaplayan ve aynı zamanda tehlike ibraz eden; boru, gaz tankı, yağ tankı, pompa vb gibi ekipmanlar içermez.

Evinizin en efektif ve ekonomik ısıtmasını sağlayacak sistem elektrikli döşemeden ısıtmadır. Bu sayede fazladan enerji sarfiyatı olmadan ortamda konfor sıcaklığını sağlayabilirsiniz.

Devireg zaman ayarlı akıllı termostatlar sayesinde enerji sarfiyatı olmadan konfor sıcaklığı sağlanır.

Elektrikli Isıtma
Devi

Dünya Çapında Servis ve Destek

Dünyadaki en büyük elektrikli döşemeden ısıtma sistemi üreticisi olan DEVI, Norveç’ten Yeni Zelanda’ya, Çin’den Kanada’ya kadar gelişmiş global bir satış şirketi vesatış ofisi ağına sahiptir.

Her DEVI ofisinde, sistem kurulumunuza veya kullanımınıza yardım edebilecek yeterlilikte uzman eleman bulunmaktadır.

Garanti Süreleri
Termostatlar, kontrol sistemleri ve yazılım 2 yıl.
Self-limiting kablolarda 5 yıl.
Deviflex ısıtma kablolarında 20 yıl.

Piyasadaki en iyi garanti süresi
Devi’nin her ülkede uyguladığı garanti süresi aynıdır.

Elektrikli Banyo Isıtma

Elektrikli Banyo Isıtma hizmet bölgelerine ulaşmak için tıklayın.

Ayna Isıtma Mobil Site

Elektrikli Ayna Isıtma / Buğu Önleme Çözümleri ve hizmet bölgeleri mobil site.

Bize Ulaşın

Hafta içi : 08:30 – 18:00
Cumartesi : 08:30 – 13:00
Pazar : Kapalı

Mesai saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri dışında e-posta ile bilgi isteyebilirsiniz.

Santral  : 0 (232) 458 32 52
Faks       : 0 (232) 458 32 54
Gsm       : 0 (533) 629 59 69  ( Whatsapp )
E-posta : bilgi@konerji.com

Banyo Isıtmada hangi bölgeler ısıtılır ?

Banyo uygulamalarında gerek kendi kültürü gerek kullanım kolaylığı sebebiyle genel olarak zemin tüm yüzeyi ısıtılır. Bahsedilen alan döşeme altından yapılan ısıtıcı uygulaması arzu edilen banyo sıcaklıklarına kısa sürede ulaşılması ve eşsiz bir konfor deneyimi için oldukça zahmetsiz, hızlı ve ekonomik ideal bir çözümdür.

Banyo Isıtma Isınma Maliyetini düşürür mü?

Yaşam alanınıza özel yapılan banyoların ebatları ne olursa olsun özellikle sorunsuz çalışması ve bakım istememesi nedeniyle tercih edilmektedir. Bununla beraber kullanılan enerjinin elektrik olması tüketim açısından da sistem hakkında soru işaretleri yaratabilmektedir. Elektrikli banyo ısıtma sistemleri esnek yapıda ısıtma sistemleridir.

Banyo istenilen sıcaklıklara ulaşması için gereken zamanı belli oranda kısaltabilir yada daha uzun sürede ekonomik kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Enerjinin verildiği anda 2 saatte kullanıma hazır gelmesi yada sistemin hiç kapanmadan sezon boyunca açık kalarak aynı sıcaklığı korumasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında akıllı termostatlar ile işletmenin kullanım yoğunluğu ve çalışma saatlerine göre sistemi programlayarak otomatik olarak kullanım alışkanlıklarınıza göre çalışmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bu esnek çalışma koşulları elektrikli hamam ısıtma sistemlerine benzersiz kullanım rahatlığı getirmenin yanında ısınma maliyetlerinde de düşüş sağlamaktadır.

Sistemi ekonomik kullanım için programlamak, enerjiyi doğru kullanmak işletme maliyetlerinde alternatif ısıtma sistemlerine göre avantajlı tüketim değerlerini beraberinde getirir. Banyo ısıtma sistemleri sürekli bakım istememesi ve geniş alanlara sahip banyolar alternatif ısıtma yöntemleri ile aşırı yakacak kullanımı gerekmesi sebebiyle maliyetleri diğer yöntemlere kıyasla çok düşük olmaktadır. Döşenen sistemin uygulandığı sırada yalıtımın da yapılması ve kullanıma başlanılmasıyla hem ısınma maliyetini düşürmekte hem de alternatiflerine göre sağladığı ekonomi ile kendi maliyetini amorti etmektedir.

Banyo Isıtma Sistemi Bakım Gerektirir mi ?

Elektrikli Banyo Isıtma sistemler uygulandıkları yapının / zeminin ömrü ile eşdeğer kullanım süreleri sunarlar. Montaj yapılan zemin değişmediği sürece banyo alttan ısıtma sisteminde kullanılan ve döşeme altında kalan ısıtıcı kablolar bozulmaz, deforme olmaz, yıpranmaz, fonksiyonlarını kaybetmez, mükemmel olarak çalışmaya devam ederler.

Arıza Olması Durumunda Ne Yapılır?

Profesyonel ekiplerce uygulanmış bir banyo ısıtıcı sistem genellikle arıza vermemektedir. ancak olası arıza durumunda teknolojik makinalar ile arıza tespit çalışması yapılmakta ve en kısa sürede problem giderilmektedir. Banyo ısıtma sistemlerinde ısıtıcı kablolar yada önceden ölçüye uygun hazırlanmış ısıtıcı şilteler; ısıtma yapılacak yüzeyin tamamına döşenmektedir. Kabloda olabilecek her hangi bir arıza sadece kendi bölgesinde arızaya sebebiyet verecektir. Sistem çalışmaya devam edecek olup sadece müdahale edilecek alan soğuk kalacaktır.
Banyo ısıtma sistemimiz işletmelerin ihtiyaçları düşünülerek kesintisiz hizmet vermek üzerine tasarlanmaktadır.